Web site terimleri ve koşullar


A. Giriş

Bu sayfa, kim olduğumuz hakkında bilgi ve https://www.kodland.org (Web Sitesi) web sitesini kullandığınızda geçerli olan hüküm ve koşulları ve web sitesi ('Şartlar ve Koşullar' ile birlikte) aracılığıyla size sunduğumuz hizmetlerimiz ile sağladığımız hüküm ve koşulları belirler.
Bölüm B hakkımızda bilgi verir.
Bölüm C, Web Sitesinin genel olarak kullanımı için geçerli olan şartları içerir..
Bölüm D, Web Sitesi aracılığıyla sağladığımız hizmetler ve Web Sitesi aracılığıyla kullanıma sunulan sanal sınıf ortamında ('Platform') barındırılan üçüncü taraflarca düzenlenen ve yönetilen çevrimiçi derslere katılım için geçerli olan şartları belirler.
Bölüm E, genel uygulama alanı bulan belirli yasal terimleri içermektedir.
Bölüm F, sizden hangi kişisel bilgileri topladığımızı, bu bilgileri nasıl ve neden topladığımızı, sakladığımızı, kullandığımızı ve paylaştığımızı, kişisel bilgilerinizle ilgili haklarınızı ve kişisel bilgilerinizin kullanımıyla ilgili bir sorunuz veya şikayetiniz varsa bizimle ve denetleyici makamlarla nasıl iletişime geçeceğinizi açıklayan gizlilik politikamıza yönlendirir.

B. Bizimle ilgili bilgiler

Biz kimiz
Bu Web Sitesi Odreval Ltd (biz) tarafından işletilmektedir. Biz, Kıbrıs Cumhuriyeti'nde kayıtlı, HE 417715 kayıt numarası ve Florinis 7, GREG Tower, Floor 2, 1065 Nicosia, Cyprus adresinde kayıtlı bir sınırlı sorumluluk şirketiyiz. KDV numaramız 10417715N'dir.

Bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz
Bize herhangi bir şey sormak isterseniz (hizmetlerimiz, bu Web Sitesi, herhangi bir şart ve koşullarımız veya başka bir şey hakkında) veya bir şikayette bulunmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin:
e-posta: Social@kodland.org
WhatsApp: +90 551 663 2426
С. Web Sitesi Kullanım Koşulları

Web Sitesine eriştiğinizde, göz attığınızda ve Web Sitesini kullandığınızda aşağıdaki yasal şartlar ve koşullar geçerlidir.

Web Sitesini Kullanma
Web Sitemizi veya onun aracılığıyla sağlanan hizmetleri kullanarak, bu Hüküm ve Koşulları bütünüyle kabul ettiğinizi ve bunlara uymayı kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz. Bu Hüküm ve Koşulları kabul etmiyorsanız, Web Sitemizi kullanmamalısınız.
Web Sitesini kullanımınızla ilgili olarak maruz kalabileceğiniz tüm masraf ve harcamalardan yalnızca sizin sorumlu olduğunuzu kabul etmektesiniz.
Bu Hüküm ve Koşulların herhangi bir bölümüne, atıfta bulunulan herhangi bir hüküm veya politikaya veya geçerli herhangi bir yasaya uymamanız durumunda Web Sitesine erişiminizi engelleyebilir veya askıya alabiliriz.
Ayrıca herhangi bir zamanda Web Sitesini sonlandırabiliriz. Bu durumda, henüz verilmeyen hizmetler için ödemiş olduğunuz tutarlar size iade edilecektir.

Hesap bilgilerinizi güvende tutmak
Güvenlik prosedürlerimizin bir parçası olarak bir kullanıcı adı, şifre veya başka bir bilgi seçerseniz veya size verilirse, bu bilgileri gizli olarak ele almalısınız. Bunu herhangi bir üçüncü tarafa ifşa etmemelisiniz.
Makul görüşümüze göre bu Hüküm ve Koşulların herhangi bir hükmüne uymadığınız takdirde, herhangi bir zamanda herhangi bir kullanıcı hesabını, kullanıcı adını veya şifresini devre dışı bırakma hakkına sahibiz.
Kullanıcı adınızı veya şifrenizi sizden başka birinin eline geçtiğini farkettiyseniz veya bundan şüpheleniyorsanız, şifrenizi derhal değiştirmelisiniz.

Hak sahipliği
Metinler, resimler, web sayfaları, ses, yazılım, yazılım kodu, arayüzler, web sitesi yapısı ve videolar dahil (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) tüm materyal ve içerik üzerindeki telif hakkı, teknik bilgi, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyet hakları dahil olmak üzere tüm haklar, ve bu Web Sitesi, aksi belirtilmedikçe bize aittir veya bize lisanslanmıştır.
Web Sitesini ve içeriğini kullanmanız, fikri mülkiyet haklarımız, diğer münhasır haklarımız veya Web Sitesi veya içeriğindeki üçüncü şahısların hakları ile ilgili olarak size hiçbir hak vermez.

Köprüler ve üçüncü taraf siteler
Sitemizin üçüncü şahıslar tarafından sağlanan diğer sitelere ve kaynaklara bağlantılar içerdiği durumlarda, bu bağlantılar yalnızca bilginize sunulmaktadır. Bu tür bağlantılar, bu bağlantılı web sitelerinin veya onlardan edinebileceğiniz bilgilerin tarafımızca onaylandığı şeklinde yorumlanmamalıdır.
Bu sitelerin veya kaynakların içeriği üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur.

Bilgilerin doğruluğu ve Web Sitesinin kullanılabilirliği
Web Sitesinin doğru, güncel ve hatasız olduğundan emin olmaya çalışsak da, bunun olacağına dair söz veremiyoruz. Ayrıca, Web Sitesinin herhangi bir amaca uygun veya uygun olacağına dair söz veremiyoruz. Web Sitesindeki bilgilere güvenebileceğiniz her türlü risk size aittir.
Uygun gördüğümüz herhangi bir zamanda, bildirimde bulunarak veya bulunmadan, Web Sitesinin tamamının veya bir kısmının çalışmasını sonlandırabilir veya geçici olarak askıya alabiliriz.
Web Sitesinin kullanımınıza açık olduğundan emin olmaya çalışırken, Web Sitesinin her zaman erişilebilir olacağını veya Web Sitesini kesintisiz olarak kullanacağınızı taahhüt etmiyoruz.

Bilgisayarınızda veya başka bir cihazda hasar
Bu Web Sitesinin virüslerden ve diğer kötü niyetli veya zararlı içeriklerden arınmış olmasını sağlamak için makul çabayı gösteriyoruz. Ancak, bu Web Sitesini (bu Web Sitesindeki herhangi bir içerik veya buradan erişilebilen herhangi bir web sitesi dahil) kullanımınızın bilgisayarınıza veya diğer cihazınıza zarar vermeyeceğini garanti edemeyiz. Web Sitesini güvenli bir şekilde kullanmak için doğru donanıma (antivirüs yazılımı dahil) sahip olduğunuzdan emin olmak ve bilgisayarınıza veya diğer cihazınıza zarar verebilecek veya zarar verebilecek herhangi bir şeyi engellemek sizin sorumluluğunuzdadır. Yürürlükteki yasaların gerektirdiği durumlar dışında, herhangi bir kişiye, Web Sitesinden veya Web Sitesi aracılığıyla eriştikleri virüsler veya diğer kötü niyetli veya zararlı içerik nedeniyle maruz kaldıkları herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu olmayacağız.
D. Online Ders Kayıt ve Devam Koşulları

Platformda barındırılan çevrimiçi dersler, kurslar ve seminerler (topluca Çevrimiçi Kurslar), Platformu bu amaçla kullanan diğer kişiler (Eğitmenler) tarafından düzenlenir ve yönetilir, tarafımızca değil. Çevrimiçi Kursların gerçekleşmesi için Platform sağlayan üçüncü bir tarafız.

Platform, bilgisayar programlama, web sitesi oluşturma ve blog oluşturma dahil olmak üzere çeşitli BT becerilerinin öğretilmesini sağlamak için öğrencileri dünyanın her yerinden katılan Eğitmenlerle birleştirir. Platform, dijital bir sınıfta öğretme ve öğrenme için öğretmenlerin ve öğrencilerin buluşma noktasıdır.

Çocuğunuzu Platformda barındırılan Çevrimiçi Kurslardan herhangi birine kaydettiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşullar geçerlidir ve Platform kullanımınız ve burada yapılan Satın Alma Sözleşmeleri (aşağıda tanımlandığı gibi) ile ilgilidi

1. Hesap açma ve sipariş verme

Çocuğunuzun Platformda barındırılacak belirli bir Çevrimiçi Kursa katılması için, önce bir hesap oluşturmanız ve çocuğunuzu Web Sitesi aracılığıyla o Çevrimiçi Kursa kaydettirmeniz gerekir.
Bir hesap oluştururken ve bir Çevrimiçi Kursa kaydolurken, bize bazı zorunlu kişisel bilgileri sağlamanız gerekecektir. Bize sağladığınız tüm bilgi ve detayların her bakımdan ve her zaman doğru, doğru ve güncel olduğunu onaylıyorsunuz.
https://platform.kodland.org/ adresinden online ödeme işlemini tamamlayarak site üzerinden sipariş veriyorsunuz. Lütfen siparişinizi göndermeden önce dikkatlice okuyun ve kontrol edin. Siparişinizi bize göndermeden önce herhangi bir hatayı düzeltebileceksiniz.
Bir hesap oluşturduğunuzda, Web Sitesinin belirli alanlarına erişmenize izin vermek ve hesap güvenliğinizi sağlamak için şifreler veya başka yollar kullanmanızı isteyebiliriz. Parolanızın ve hesap bilgilerinizin gizliliğini korumak sizin sorumluluğunuzdadır. Parolanızı veya hesabınızı koruyamamanız sonucunda ortaya çıkabilecek herhangi bir kayıp veya hasardan herhangi bir kişiye karşı sorumlu olmayacağız. Parolanızın veya hesabınızın herhangi bir yetkisiz kullanımının farkına varırsanız veya bundan şüphelenirseniz, lütfen bizimle iletişime geçin. Hesabınızdan gelen herhangi bir dolandırıcılık faaliyetinden şüphelenirsek, hesabınıza erişiminizi reddedebilir ve Hesabınızı silebiliriz.
18 yaşının altındaysanız veya ikamet ettiğiniz ülkedeki yasal yaşın üzerindeyseniz, ebeveyniniz veya yasal vasiniz Platformu kullanmanıza izin vermedikçe Platformda barındırılan Çevrimiçi Kursların hiçbirine kaydolamazsınız.
Bir Çevrimiçi Kursun maksimum sayıda müsait yeri olduğu durumlarda, kayıtlar müsaitlik durumuna bağlı olacaktır.

2. Online Kursa kayıt ve kabul

Lütfen çevrimiçi kayıt işleminin tamamlanmasının, çocuğunuzu bir Çevrimiçi Kursa kaydolma ve katılma talebinizin kabul edildiği anlamına gelmediğini unutmayın. Kaydın kabulü, yalnızca siparişinizi e-posta ile onayladığımızda gerçekleşecektir. Bu onaydan önce, yasal ve düzenleyici nedenler de dahil olmak üzere herhangi bir nedenle bir siparişi reddetme veya iptal etme hakkımız vardır.
Çevrimiçi ödeme sürecini tamamlarken, seçtiğiniz belirli Çevrimiçi Kursu sunabilecek 5 olası Eğitmen ile karşılaşacaksınız. Online Kursu sağlayacak olan Eğitmen, kaydın kabul edildiğini teyit ettiğimizde size duyurulacaktır. Müsaitlik durumuna bağlı olarak, bu Eğitmenin kim olacağına dair karar beş Eğitmen tarafından verilecektir.
Çocuğunuzun bir Çevrimiçi Kursa kabulünü onayladığımızda, bu noktada, otomatik olarak ve başka herhangi bir işlem gerekmeden, Çevrimiçi Kursu ondan satın almak için atanan Eğitmen ile bağlayıcı bir anlaşma (Satın Alma Sözleşmesi) yapacaksınız.
Satın Alma Sözleşmesi ve Çevrimiçi Kurslara katılmak için Platformu kullanmanıza ilişkin olarak sizinle aramızda oluşturulan sözleşme, bu Hüküm ve Koşulları içerir.

3. Ödeme

Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Banka kartı, kredi kartı veya ödeme işlemi kapsamında belirtilen başka bir alternatif ödeme yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yöntemlerini istediğimiz zaman değiştirebiliriz ancak bu, mevcut herhangi bir siparişi etkilemeyecektir.

Fiyat
Sipariş ettiğiniz Online Kursların fiyatı, siparişinizi verdiğinizde sipariş sayfalarında belirtilen fiyat olacaktır. Bu fiyat, çocuğunuzun sizin tarafınızdan sipariş edilen Çevrimiçi Kursa kaydolması ve aboneliği için Eğitmen'e ödenecek öğrenim ücretlerinden oluşur.
Tüm Çevrimiçi Kursların fiyatı Euro (€) cinsindendir ve geçerli oranda KDV dahildir.
Farklı paketlerin fiyatları Eğitmenler tarafından belirlenir ve modül sayısı ve modüllerin tüketimi için öngörülen süreye bağlı olarak değişebilir. Zaman zaman Online Kurs fiyatlarında Fiyatlandırma bölümünde belirtilecek indirimler sunulabilir. Web Sitesi aracılığıyla sunulan herhangi bir indirimin, bizim değil, yalnızca Eğitmenlerin takdirine bağlı olarak sunulacağı açıklığa kavuşturulmuştur.
Online Kurslar için geçerli fiyatlar herhangi bir zamanda değişebilir. Bir Çevrimiçi Kursun fiyatı değişirse, tarafımızca veya Eğitmen tarafından size haber verilecektir. Bu değişiklik, çocuğunuzun Çevrimiçi Kurs aboneliğinin yenilenmesiyle yürürlüğe girecektir.

Ödeme
Web Sitesinde bir sipariş verirseniz, şunları kabul ve beyan edersiniz: (i) siparişiniz için seçtiğiniz ödeme yöntemi ve siparişle bağlantılı olarak tahakkuk edebilecek diğer tutarlar aracılığıyla sizden ücret alınacağını; (ii) (a) kendiniz ve (b) uygunsa, başka bir kişi için geçerli ve güncel bilgiler sağlayacağınızı, ancak bunun için öncelikle onların açık onayını almanız şartıyla; (iii) işlemleri bizim adımıza işlemek için ödeme işlemcilerinin araçlarını, yazılımını veya hizmetlerini kullanabileceğimizi; ve (iv) ödemeniz, kartınızı veren kuruluştan herhangi bir nedenle tarafımıza ulaşmazsa, talep üzerine ve makul olarak öngördüğümüz yöntemi kullanarak ödenmesi gereken tüm tutarları derhal ödemeyi kabul edersiniz.
Herhangi bir faturalandırma döngüsü sırasında Web Sitesinde verdiğiniz herhangi bir sipariş için satın alma fiyatının tamamı önceden ödenebilir. Faturalandırma döngüleri, siparişinizin onaylanmasından önce size iletilecektir. Mevcut paketler ve faturalandırma döngüleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.
Herhangi bir tutarı vadesi gelene kadar ödemezseniz, Platformu kullanımınızı askıya alma hakkımızı saklı tutarız. Eşzamanlı olarak, Eğitmen size derhal geçerli olmak üzere yazılı bir bildirimde bulunarak sizinle olan Satın Alma Sözleşmesini feshedebilir.
Satın alma bedeli bize ödendiğinde, bunu Eğitmen adına ve onun bir temsilcisi olarak alacağız ve bu kapsamda Eğitmen'e karşı ödeme yükümlülüklerinizi yerine getirmiş sayılacaksınız.
Eğitmen'den satın alınan Çevrimiçi Kurslar için, bulunduğunuz ülkede geçerli olan yasalar Eğitmenin faturayı veya makbuzu doğrudan size vermesini gerektirmediği sürece, Eğitmen adına size bir fatura veya makbuz vereceğiz.

4. Çevrimiçi Kursların organizasyonu, yönetimi ve sağlanması

Seçilen Eğitmenler, Çevrimiçi Kursları siparişinizde belirtildiği şekilde sunacaktır. Eğitmenler tarafından siparişin uygun şekilde yerine getirilmesi için size veya çocuğunuza karşı hiçbir sorumluluğumuz yoktur.
Çevrimiçi Kursların hazırlanmasından, durumundan, içeriğinden, kalitesinden ve tesliminden yalnızca Eğitmenler sorumludur. Eğitmenler tarafından yönetilen Çevrimiçi Kursların kalitesinden veya sunumundan ne biz ne de çalışanlarımız sorumlu değildir.
Satın aldığınız herhangi bir Çevrimiçi Kursun zaman çizelgesi ve programı, siparişinizin kabul edilmesinin ardından ya bizim tarafımızdan ya da Çevrimiçi Kursu yöneten Eğitmen tarafından size iletilecektir.

Sınıflar ve öğrenme materyalleri ile ilgili bilgiler de dahil olmak üzere her bir Çevrimiçi Kurs ile ilgili bilgiler, derslerin özellikleri Web Sitesinin "Kurslar" bölümünde mevcuttur.

5. Katılımcıların yükümlülükleri ve davranışları

Platformda barındırılan bir Çevrimiçi Kursa katılırken, tüm katılımcılar:
  • Eğitmenlere ve diğer katılımcılara karşı saygılı, profesyonel ve uygun bir şekilde davranmak;
  • Çevrimiçi Kurslar düzenlemek, yönetmek, yönetmek ve katılmak veya Platformu kullanmakla ilgili tüm geçerli yasa ve düzenlemelere uymak;
  • Platformun veya üzerinde barındırılan bir Çevrimiçi Kursun kullanımıyla ilgili olarak tarafımızca veya bizim adımıza yayınlanan tüm talimat, talimat veya düzenlemelere uymak;
  • yasa dışı veya karalayıcı gönderiler yapmamak;
  • herhangi bir üçüncü şahsın fikri mülkiyet haklarını ihlal edecek şekilde hareket etmemek;
  • yazılı olarak açıkça izin verilmedikçe, Platformda yer alan herhangi bir materyali hiçbir şekilde kopyalamayacak, dağıtmayacak, indirmeyecek, görüntülemeyecek, gerçekleştirmeyecek, çoğaltmayacak, değiştirmeyecek, düzenlemeyecek, geliştirmeyecek, yayınlamayacak veya kurcalamayacak veya başka bir şekilde kullanmayacaktır; ve
  • herhangi bir talep edilmemiş veya yetkisiz reklam veya promosyon materyalini iletmeyecek veya gönderilmesini sağlamayacaktır.
Katılımcının varlığı veya davranışı Çevrimiçi Kursta kesintiye neden oluyorsa veya bu Hüküm ve Koşullar kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirmiyorsa, katılımcının kabulünü reddetme veya onu herhangi bir Çevrimiçi Kurstan çıkarma hakkını saklı tutarız.


6. Derslerin iptali ve yeniden programlanması

Çevrimiçi kurs başlamadan önce iptal etme hakkı
Ödeme tarihinden itibaren 14 gün içinde sözleşmenizin tamamını veya bir kısmını iptal etme hakkınız vardır.
Geri ödemeyi dersler başlamadan önce isterseniz, Online Kurslar için ödediğiniz ücretin tamamı size iade edilecektir.
İptal hakkınızı kullanmak için, bunu bize Şartlar ve Koşulların üst kısmındaki iletişim bilgilerimizi kullanarak açık bir yazılı beyan (örn. e-posta veya WhatsApp ile gönderilen bir mektup) aracılığıyla bildirmeniz gerekir.

Çocuğunuzun Çevrimiçi Kurs sırasında katılımını iptal etme

Çocuğunuzun bir Çevrimiçi Kursa katılımını, ödemeden sonraki 14 gün içinde, bize ve Çevrimiçi Kursu yöneten Öğretmen'e yazılı olarak bildirerek iptal edebilirsiniz.

Geri ödeme tutarı, satın aldığınız pakete ve çocuğunuzun katıldığı ders sayısına bağlı olacaktır. Geri ödeme şu şekilde hesaplanır:

iade toplamı = satın alınan paket fiyatı - (katılınan ders sayısı * indirimsiz tam ders fiyatı)

Geri ödeme havalesi, bankanızın koşullarına bağlı olarak 21 iş gününü bulabilir.

Geri ödeme politikalarındaki herhangi bir değişiklik, yürürlüğe girmeden önce tarafımızca veya Eğitmen tarafından tarafınıza iletilecektir.


Sınıfların yeniden planlanması
Çocuğunuz bir grup Çevrimiçi Kursuna katılıyorsa, bu, çocuğunuzun tek katılımcı olmadığı ancak diğer öğrencilerle birlikte bir grubun parçası olduğu bir Çevrimiçi Kurs ise, dersler yeniden planlanmayabilir. Çocuğunuzun bir dersi kaçırması veya kaçıracak olması durumunda, sadece çocuğunuza uygun bir sınıfın o sırada başka bir Eğitmen tarafından yönetilmesi şartıyla, kaçırdığı dersin telafisi için çocuğunuzun başka bir gruba katılmasını talep edebilirsiniz. Bununla birlikte bu, o sıradaki müsaitlik durumuna bağlıdır.
Çocuğunuz bire bir Çevrimiçi Kurs'a katılıyorsa, bu, çocuğunuzun tek öğrenci olduğu ve çocuğunuzun bir dersi kaçırdığı veya kaçıracağı bir Çevrimiçi Kurs ise, dersi yöneten Eğitmen'den yeniden planlama talebinde bulunabilirsiniz. Bu tür bir yeniden planlama, Eğitmenin müsaitlik durumuna bağlıdır ve o sırada Eğitmen tarafından belirlenecektir.
Çocuğunuzun, derslere yetişmek amacıyla bir Eğitmen ile bire bir ek ders veya seans almasını istiyorsanız veya çocuğunuzun belirli bir konu için ek derslere ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, bunun için Özel Öğretmeninizden bir düzenleme talep edebilirsiniz. Böyle bir durumda, abonelik planınızın parçası olmayan ek sınıflar veya oturumlar ekstra ücretlendirilir.
Çocuğunuzun kaçırdığı ve yeniden planlanmayan herhangi bir sınıf için hiçbir koşulda geri ödeme alma hakkınız olmayacaktır.
Eğitmen herhangi bir nedenle bir sınıfa giremezse, o sınıfı teslim etmek için yedek bir Eğitmen atanacaktır. Çok nadir bir durumda yedek bulunamadığı takdirde, sınıf iptal edilecektir. Bu durumda ve müsaitlik durumuna bağlı olarak, size çocuğunuzun Çevrimiçi Kursu ile ilgili olmayan başka bir sınıfa ücretsiz olarak katılma olanağı sunulabilir.
Sınıfların yeniden programlanması koşulları, nihai olarak, yukarıdaki koşulları benimseme, herhangi bir zamanda herhangi bir bölümünü değiştirme veya tamamen farklı koşullar belirleme hakkını saklı tutan Eğitmenlerin takdirindedir. Bu konular için, doğrudan Eğitmenlerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


7. Bizimle olan sözleşmenizin ve Satın Alma Sözleşmelerinin süresi

Satın Alma Sözleşmesi ve sizin ve çocuğunuzun Çevrimiçi Kurslara katılmak için Platformu kullanımıyla ilgili olarak aramızda oluşturulan sözleşme, Çevrimiçi Kurs'a katılımınız tamamlanana veya iki anlaşmadan herhangi biri bu Hüküm ve Koşullara uygun olarak iptal edilene kadar sürer. Satın Alma Sözleşmesinin iptali, otomatik olarak sizinle aramızdaki sözleşmenin iptaline yol açacaktır ve bunun tersi de geçerlidir.


8. Teknik konular

Platformda barındırılan tüm Çevrimiçi Kurslara erişmek ve bunlara katılmak için gerekli ekipmanı temin etmekten siz sorumlusunuz. Kullandığınız telefon veya internet hatlarının ve ekipmanın güvenilirliğinden veya sürekli kullanılabilirliğinden veya hızından veya kalitesinden sorumlu olmayacağız.
Ayrıca, bir Çevrimiçi Kursa kaydolmadan önce sistemlerinizin Platform teknolojisiyle uyumlu olduğundan emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır.
Teknolojimizin sistemlerinizle uyumluluğunu sağlayamamanız sonucunda ortaya çıkabilecek herhangi bir teknik sorundan veya arızadan sorumlu olmayacağız. Benzer şekilde, veri transferlerinin veya ağlarının herhangi bir bozulma, kullanılabilirlik eksikliği (çalışma, aktarım hızı, kapsama alanı, dolaşım), gecikme, arıza veya kalite eksikliğinden sorumlu değiliz.
D. Yasal Şartlar

Sorumluluğun sınırlandırılması
Yasaların izin verdiği ölçüde, Web Sitemiz veya web sitemizdeki herhangi bir içerik için geçerli olabilecek tüm zımni koşulları, garantileri, beyanları veya diğer şartları hariç tutuyoruz.

Kişisel bilgilerinizin korunmasıyla ilgili olarak kanunen hariç tutamayacağımız veya yürürlükteki kanunlardan kaynaklanan herhangi bir yasal sorumluluk dışında, sözleşmeden, haksız fiilden (ihmal dahil), yasal görev ihlalinden veya başka nedenlerden kaynaklanan, öngörülebilir olsa bile aşağıdakiler kapsamında veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir kayıp veya zarardan size karşı sorumlu olmayacağız:
  • Web Sitesinin kullanılması veya kullanılamaması;
  • Eğitmenlerle yaptığınız tüm Satın Alma Sözleşmeleri; veya
  • Web Sitesinde görüntülenen herhangi bir içeriğin kullanılması veya bunlara güvenilmesi.
Web Sitesinde sağladığımız herhangi bir etkileşimli hizmeti denetleme, izleme veya denetleme yükümlülüğümüz yoktur ve hizmet denetlensin veya denetlenmesin, herhangi bir sınırlama olmaksızın, herhangi bir kullanıcı tarafından herhangi bir etkileşimli hizmetin kullanımından kaynaklanan herhangi bir kayıp, yaralanma veya hasar için tüm sorumluluğu açıkça hariç tutarız.
Sağladığımız kusurlu dijital içerik, size ait bir cihaza veya dijital içeriğe zarar verirse ve bu, makul özen ve beceriyi kullanmamamızdan kaynaklanıyorsa, hasarı onaracağız veya size tazminat ödeyeceğiz. Ancak, size önerilen bir güncellemeyi uygulama tavsiyemize uyarak önleyebileceğiniz hasarlardan veya kurulum talimatlarını doğru bir şekilde izlememenizden veya tarafımızdan tavsiye edilen minimum sistem gereksinimlerine sahip olmamanızdan kaynaklanan hasarlardan sorumlu olmayacağız.

Üçüncü Taraf Hakları
Bu Hüküm ve Koşullar kapsamındaki haklarınızı veya yükümlülüklerinizi biz yazılı olarak kabul etmedikçe herhangi bir üçüncü tarafa devredemez veya alt sözleşme yapamazsınız.
Bu Hüküm ve Koşullar kapsamındaki hak veya yükümlülüklerinden herhangi birini kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir üçüncü tarafa devredebilir, atayabilir veya taşerona verebiliriz.

Şikayetler ve anlaşmazlıklar
Sizinle yaptığınız herhangi bir şikayeti veya sizinle anlaşmazlığı hızlı ve verimli bir şekilde çözmeye çalışacağız.
Size verilen hizmetlerden veya başka bir konudan memnun değilseniz, lütfen mümkün olan en kısa sürede bizimle iletişime geçin; konuyu Eğitmen adına hareket ederek çözmeye çalışacağız. Alternatif olarak, doğrudan Eğitmen ile iletişime geçebilirsiniz.
Siz ve biz bir şikayeti veya anlaşmazlığı dahili şikayet işleme prosedürümüzü kullanarak çözemezsek, sizi bilgilendireceğiz ve sonuçtan memnun kalmazsanız yasal işlem başlatabilirsiniz.
Ayrıca, çevrimiçi çözüm için anlaşmazlıkları Avrupa Komisyonu Çevrimiçi Uyuşmazlık Çözümü platformuna gönderebilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için lütfen https://ec.europa.eu/consumers/odr adresini ziyaret edin.

Feragat
Bu Hüküm ve Koşullar kapsamındaki herhangi bir hak veya çareyi kullanırken tarafımızca hiçbir gevşeme veya gecikme, bu hak veya çareden feragat olarak işlemeyecek veya daha sonra bu hakkı veya çareyi kullanma yeteneğimizi etkilemeyecektir. Herhangi bir feragat, tarafımızca yazılı olarak kabul edilmelidir.

Bu Hüküm ve Koşullardaki Değişiklikler
Bu Hüküm ve Koşulları zaman zaman değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutarız. Güncellenmiş Hüküm ve Koşullarımız Web Sitesinde görüntülenecek ve bu tür değişikliklerin ardından bu Web Sitesine erişmeye, bu Web Sitesinde gezinmeye ve kullanmaya devam ederek, Hüküm ve Koşullarımızdaki herhangi bir değişikliği veya güncellemeyi kabul etmiş sayılacaksınız.

Geçerli Kanun ve Yargı Yetkisi
Bu Web Sitesini kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir konu, Kıbrıs Cumhuriyeti yasalarına tabi olacak ve Kıbrıs Cumhuriyeti mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine tabi olacaktır.
F. Gizliliğiniz ve kişisel bilgileriniz

Gizliliğiniz ve kişisel bilgileriniz bizim için önemlidir. Bize sağladığınız her türlü kişisel bilgi, sizden hangi kişisel bilgileri topladığımızı, bu bilgileri nasıl ve neden topladığımızı, sakladığımızı, kullandığımızı ve paylaştığımızı, kişisel bilgilerinizle ilgili haklarınızı ve kişisel bilgilerinizin kullanımıyla ilgili bir sorunuz veya şikayetiniz olması durumunda bizimle ve denetleyici makamlarla nasıl iletişime geçeceğiniz açıklayan gizlilik politikamız doğrultusunda ele alınacaktır.
Gizlilik politikamıza bağlantı üzerinden ulaşılabilir.
Florins, 7, GREG TOWER, 2nd floor 1065, Nicosia, Cyprus